Napisz do nas poprzez formularz!

Ekspresowo odpowiadamy na wiadomości z formularza kontaktowego.

Krótki termin uzyskania diagnozy ekspresowej

Wykonujemy usługę diagnozy również w trybie ekspresowym do 12 lub 24h.

Bezpłatny koszt diagnozy standardowej

Wstępna diagnoza standardowa do 72h jest całkowicie bezpłatna.  

Dokumentacja fotograficzna

Na życzenie klienta wykonujemy dokumentację zdjęciową obrazującą wykonane czynności.

Rozlało się?

Zdarza się. Często uszkodzenia są na tyle poważne, że naprawa nie jest opłacalna, jednak niekiedy urządzenie da się uratować. Standardowa wycena naprawy jest u nas bezpłatna, dlatego zawsze warto sprawdzić możliwość naprawy. Nasz sprzęt i doświadczenie pozwalają na wymianę klawiatur zgrzewanych.

Uszkodzony zawias?

W większości przypadków wymiana nie należy do skomplikowanej, ale zwlekanie z wymianą często prowadzi do kolejnych uszkodzeń. Niejednokrotnie na wymianę samych zawiasów jest już za późno, ponieważ uszkodzeniu ulega palmrest lub inne elementy obudowy.

Przegrzewa się?

Znamy przyczynę! Twoje urządzenie prawdopodobnie wymaga kompleksowego przeglądu układu chłodzenia.

Nie uruchamia się?

Przyczyn może być wiele, jednak do najczęstszych usterek zaliczają się uszkodzenia zasilacza lub sekcji zasilania płyty głównej.

Czas na modernizację?

Możesz na nas liczyć. Nie zarabiamy na sprzedaży podzespołów bazowych! To od Ciebie zależy, w którym sklepie zakupimy Twój nowy dysk, czy procesor. Bezpłatnie zweryfikujemy kompatybilność podzespołów z Twoim komputerem!

Zapomniałeś hasła?

Podejmiemy się próby uzyskania dostępu do danych zablokowanych przez system operacyjny, jak i łamania haseł do wielu typów danych. Wykorzystujemy najnowsze technologie oparte na zintegrowanych systemach uzyskiwania dostępu do danych chronionych.

To Twój komputer?

Nie przejmuj się. Znamy się na tym. Bezpłatnie wycenimy czynności optymalizacyjne systemu oraz możliwości rozbudowy sprzętowej.

Skasowane dane?

Podejmiemy się próby odzyskania utraconych danych. W szczególnie trudnych przypadkach możemy liczyć na doświadczenie jednego z najnowocześniejszych laboratoriów odzyskiwania danych w Europie.

ul. Ostrowska 13d, 07-410 Ostrołęka
+48 789-789-279
serwis@data-protection.pl

Thank you! Your message has been sent.
Unable to send your message. Please fix errors then try again.